Úhlová bruska s regulací, 125 mm, 850 W

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8892014
1 669 Kč 1 379 Kč bez DPH
Úhlová bruska s regulací, 125 mm, 850 W
Značka: EXTOL PREMIUM
Úhlová bruska s regulací, 125 mm, 850 W
Akce
Bruska určená na středně těžké řezací a brusné práce, řezání kamene, odbrušování svárů apod., kterou lze díky regulaci otáček použít také pro leštění nebo pro speciální práce vyžadující změnu rychlosti otáčení kotouče. Kompaktní rozměry umožňují pohodlnou a snadnou práci i ve stísněném prostoru. Díky nastavitelné rychlosti můžete začít práci při nižších rychlostech a jakmile vidíte, že se materiál dobře řeže a kotouč se neblokuje v řezaném místě a ani se nepřehřívá, rychlost zvýšíte. Naopak také platí, pokud máte problémy při práci, např. materiál není homogenní nebo se kotouč otáčí příliš rychle v suchém materiálu a vznikají vibrace, které zhoršují povrchovou úpravu řezu, můžete otáčky snížit a mít větší kontrolu nad kvalitou a bezpečností práce.
Napětí/frekvence 230 V/50 Hz, příkon 850 W, průměr kotouče 125 mm, závit vřetene M14, otáčky 2 850 - 11 000/min, závit rukojeti M8, hmotnost brusky 2,1 kg.
Kategorie: Úhlové brusky 125 mm
Hmotnost: 3.15 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.